Męskie przyjemności

Facet Kobiety nie widzą w tym nic ciekawego i ekscytującego, ale mężczyźni to wprost uwielbiają. Jednym z najbardziej popularnych męskich hobby jest łowienie ryb. Niektórzy wyruszają na całe noce, żeby złowić upragniony gatunek ryby. Większość z nich to fanatycy, zakochani w samym procesie wędkowania. Często wracają do domu z pustymi rękami i nie wiedzą dlaczego kobiety się dziwią. Łowienie ryb to prawdziwa pasja, którą ojciec zaraża swoich synów i dzieje się tak już od wielu pokoleń. Możemy jednak wybrać się z mężem na ryby, a być może odkryjemy, że nam także bardzo się to podoba. Zawsze można po prostu położyć się na mostku, oglądać spadające gwiazdy i zgadywać konstelacje, a może uda nam się zobaczyć nawet planetę, możemy sobie nawet sprawić z tej okazji prawdziwy teleskop. Dzięki temu i mąż i żona będą zadowoleni. Pamiętajmy tylko, że jedną z najważniejszych rzeczy w łowieniu ryb jest cisza, której nie można niczym zakłócić, bo byłby to niewybaczalny grzech. Mężczyźni często marzą o rybach przez cały rok, więc gdy uda się im wyrwać, lepiej, żeby nic tego nastroju nie zepsuło. Jednym z najpopularniejszych męskich hobby jest z pewnością polityka. Niektóre kobiety nigdy nie pojmą cóż takiego fascynującego jest w debatach politycznych i transmisjach z sejmowych obrad. Mężczyźni natomiast politykę często traktują jak najlepszą rozrywkę. Polityka może bowiem, jak twierdzą mężczyźni, dostarczać emocji porównywalnych z tymi, jakich można doznać na fascynującym meczu piłkarskim. Debaty polityczne, różnego rodzaju komisje śledcze, obrady sejmu, przemówienia, konferencje prasowe, wywiady i konfrontacje to walka pomiędzy opcjami politycznymi, psychologiczna i taktyczna rozgrywka, która przypomina walkę na ringu.

Jednym z najbardziej popularnych form spędzania wolnego czasu jest oczywiście sport. Mężczyźni interesują się przede wszystkim piłką nożną. Wychodzą z kumplami grać na boiskach niedaleko domu, a gdy sezon słoneczny się kończy, przenoszą się na wielkie hale, gdzie także kontynuują swoją grę. Spowodowane jest to oczywiście wielką popularnością piłki nożnej i chociaż większość mężów nie marzy o karierze piłkarza, to bardzo się w swoją grę angażują. Widać to po rachunkach. Okazuje się, że kupują sobie specjalne ubrania, buty i wyposażenie, w którego wkład wchodzą na szczęście różnego rodzaju ochraniacze. Mężczyźni tworzą jakieś swoje stałe drużyny, organizują jakieś małe ligi i bawią się w bardzo poważne rozgrywki. Dzięki temu znikają raz czy kilka razy w tygodniu na kilka godzin i mamy w domu odrobinę ciszy i spokoju. Na szczęście męskie hobby bywa też interesujące dla kobiet, a to właśnie z powodu tych kilku godzin upragnionej samotności. Piłka nożna to sport, który uprawiać i oglądać może każdy, jednakże nie ma co ukrywać, że jest to typowo męskie hobby. Piłka nożna to sport, którego istoty większość kobiet nie rozumie. Kobiety, jak same przyznają, nie widzą nic ciekawego w kilkunastu panach w krótkich spodenkach uganiających się za piłką, którą za wszelką cenę chcą umieścić w bramce. Jednakże istotę tego sportu doskonale rozumieją mężczyźni, dla których transmisja meczu piłkarskiego jest niejednokrotnie wydarzeniem na miarę święta państwowego. Piłka nożna ma swoich oddanych zwolenników na całym świecie i nic nie wskazuje, by liczba miłośników tego sportu miała się zmniejszyć.

Tagi: sport, piłka, hobby | Mapa strony

Najpopularniejsze

  • Kiedy zdecydujemy się otworzyć działalność gospodarczą najpierw należy udać się do Urzędu Miasta lu...
  • Bycie dziennikarzem ma swoje plusy i minusy. Okazuje się, że często na początku podoba nam się to, ...
  • Zazwyczaj to rozmowa kwalifikacyjna kończy proces rekrutacji i jest ostatecznym sprawdzianem dla ka...

Ojcowie

Ojcowie, których żony zostawiły samych z dziećmi najczęściej jednak udają się do psychologa. Jest to dla nich tak ciężkie przeżycie, bo zazwyczaj mężczyźni nie spodziewają się tego, że kobieta może zostawić gniazdo domowe i odejść, zwłaszcza jeśli ni...