Samotny tata

Facet Czasami matki zostawiają swoje dzieci razem z ojcem i ruszają w świat. Jest to o tyle dziwne, że takie kobiety wybierają kandydatów na płodzenie tych dzieci właśnie w ten sposób, żeby to było możliwe do zrobienia - żeby ucieczka udała się, czyli żeby dzieci zostały z ojcem, który jest dla nich gwarantem bezpieczeństwa. Matka nie zawsze jest taka do końca i pełni tego słowa znaczeniu bezduszna, obojętna czy bez instynktu macierzyńskiego. TO właśnie instynkt sprawia, że matka wybiera na męża tego faceta, który z tymi dziećmi zostanie gdyby ona chciała uciec, bo ona czuje, ze kiedyś ucieknie. Czasami matki zostawiają swoje dzieci kiedy te mają po kilka mesie cy. Wtedy mężczyzn, który zostaje sam z dzieckiem, lub z kilkorgiem dzieci jest w stanie może poradzić sobie z rozstaniem, ale z dziećmi już słabo. Tym bardziej że nigdy nie wiadomo,kiedy matka zostawi swoje dzieci. Ojcowie wtedy próbują zastąpić matkę, ale nie będą przecież miały mleka w piersiach, nigdy nie uda im się zmylić dzieci, że matka nie jest im potrzebna.

Ojcowie próbują czasami zastąpić matkę dzieciom, kiedy ta zostawia cała rodzinę i idzie w siną dal. Jednak nie zawsze to się udaje, bo dziecko instynktownie wyczuwa matkę. Ma inny stosunek do ojca. Kobiety traktują mężczyznę, który sam prowadzi dom i który sam wychowuje dzieci jak trędowatego, jak bohatera albo kogoś, kogo trzeba przytulić do piersi i który sam nie daje sobie rady bez matczynej pomocy. Tymczasem mężczyzna, który sam wychowuje dzieci jest w stanie świetnie sobie sam poradzić z tym zadaniem, jakie nagle na niego spadło. Tylko w społeczeństwie to jest dalej odbierane dziwnie, tak jakby ni miało prawa się zdarzyć i mimo wszystko jeśli w urzędzie zdarzy się, że mam z dzieckiem ni e bezie mogła się przepchnąć, to niech będzie pewna, że facet z dzieckiem w wózku od razu miałby pierwszeństwo, a przepościłyby go pierwsze oczywiście kobiety. Mężczyźni z dziećmi mają łatwiej niż kobiety, kobieta kobiecie nie współczuje, a jeśli widzi faceta z dzieckiem, to jawi on się jej sam jako dziecko.

Ojcowie, którzy zostali nagle sami z malutkimi dziećmi twierdzą, że nie jest problemem nauczyć się karmić dzieci. Każdy idiota wie, że dzieci są stworzonkami żyjącymi i potrzebują do życia jedzenia. Nie jest problemem to, że trzeba je uśpić, albo zaprowadzić do przedszkola, można tez z łatwością nauczyć się gotować. Trudne jest to, że trzeba nagle zacząć potrafić dokładne rozplanowywać dzień. Jeśli ojciec, który nigdy nie spędził dnia z dziećmi, nagle zostanie sam, to zapewne na nic nie zdąży, na przykład do wieczora będzie u niego trwało t, co kobiecie, która świetnie nauczyła się planować dzień, zajmuje około kilka godzin do południa. Jest to na przykład obudzenie dzieci w taki sposób, żeby rzeczywiście wstały, zaplanowanie o których godzinach gdzie i które dziecko trzeba zawieźć najpierw, trzeba także rozplanować czas przeznaczony na codzienne rozczesywanie dzieciom włosów itp. Trudno jest pamiętać o wszystkim tym, czego dziecko w ciągu dnia potrzebuje. Strategiczne rozłożenie planu dnia jest kluczem do poradzenia sobie w taki sposób, żeby nie pogarszać swojej i tak już nieciekawej sytuacji.

Tagi: matka, ojciec, rodzina | Mapa strony

Najpopularniejsze

  • CV to ważny element naszych poszukiwań pracy. Źle napisany życiorys często skreśla nasze szanse pod...
  •  Praca szwaczki niesie za sobą wiele niebezpieczeństw, ponieważ najczęściej pracują one z bardzo ...
  • Większość z nas uważa, że nie ulega reklamom. Możemy sobie to wmawiać i możemy przekonywać innych, ...

kampanie reklamowe google

 Odmienny sposób przekazywania informacji o towarze wyznaczający reguły tworzenia reklam dla stacji radiowych.O ile w telewizji można oglądać widowiska używając niemalże wszystkich zmysłów, o tyle słuchając audycji rozgłośni radiowych możemy powoły...